דלג על חיפוש
דלג על חיפוש
סגירה

סדנת יומיים עם אדריאן לאו Education is Therapy

שימו לב!

ההרשמה לסדנא נסגרה מתאריך 9 לדצמבר 2012.

מתאריך זה והלאה, ההרשמה היא לרשימת ההמתנה בלבד.

 

החינוך הוא טיפול: חינוך המטופלים בנושא כאב 

סדנא זו, בת היומיים, נועדה לעדכן ולעניין את המשתתפים בה בחידושים והיישומים הקליניים האחרונים בתחום החינוך הנוירו-מדעי הטיפולי עבור מטופלים עם כאב. 

העדויות האחרונות מראות, כי אסטרטגיות החינוך הנוירו-מדעיות, המשתמשות בנוירוביולוגיה ובנוירולופיסיולוגיה מסוגלות להפחית את רמת הכאב, לשפר תפקוד, להוריד את סף החרדה, לשפר תנועה ואף לשנות ולהשפיע על הקוגניציה ופעילות המח בזמן שהמטופל נתון בתחושת כאב. הוכח שהחינוך הנויורו-מדעי הטיפולי משנה את תפיסת הכאב בעיני המטופל ואיתו את גודל האיום.  

הסדנא תדון בהתפתחות האבולוציונית של מדע זה, מדוע אנחנו זקוקים לחינוך הנויורו-מדעי הטיפולי בפיזיותרפיה, וחשוב מכל, תעסוק ביישום הקליני של חינוך זה בעת העבודה עם מטופלים הסובלים מכאב אקוטי/סאב-אקוטי או כרוני.  

מאפיינים מיוחדים של הסדנא כוללים מטאפורות שונות, דימויים, דוגמאות ותיאורי מקרה על הסברת גישה זו למטופלים עם כאב, כמו גם נושאים קליניים כגון היענות, תרגול ופעילות, הכללת גישה זו בתוך הטיפול המסורתי המבוסס על תנועה, שיקולים בתחום התמחור, הבטוח והחזרי ההוצאות והעברת גישה זו בתוך לוח הזמנים וסביבות העבודה הלחוצות ביומיום. 

סדנא זו הינה חובה לכל המטפלים הפוגשים מטופלים עם כאב! 

שעות הסדנא 8:00-17:00

 


תאריך 3/02/2013
מיקום בית החולים איכילוב
עבור לתוכן העמוד