דלג על חיפוש
דלג על חיפוש
סגירה

פרס יוספה דנציגר

 

  אנו גאים להכריז על הזוכים בפרס ע"ש יוספה דנציגר, אשר יוענק, ע"י המשפחה ב-18 למאי במסגרת בכנס השנתי של העמותה :

אלי גבאי, דניה חופי ואיריס סנדר.

 

מנימוקי הוועדה

הזוכים השנה במענקים ע"ש יוספה דנציגר הינם אנשי מקצוע מצטיינים שמשלבים בעשייתם, כל אחד מהם, פנים שונים של המקצוע.

ראשית, כולם פיזיותרפיסטים שעובדים בשדה הקליני במחלקות ובאולמות הטיפולים. בעבודתם במחלקות הם לא רק מטפלים בחולים אלא נושאים בתפקידים ניהוליים ומקדמים את מעמד המקצוע ואת תדמיתו כמקצוע מוביל.

כל אחד מהם משלב בעבודתו עשיה ציבורית: בארגון הפיזיותרפיסטים, בקבוצות העניין, בוועדות ארגוניות ועל ארגוניות . גם בפן זה הזוכים מגלים הצטיינות, מחויבות, נכונות וראיה רחבה ורצון לקידום המקצוע מעבר למעגל המידי בו פועלים.

גם מקום האקדמיה לא נפקד  כששתיים מהזוכות שייכות לסגל אקדמי ותורמות את תרומתן להכשרת הדור הבא של הפיזיותרפיסטים.

שלושת הזוכים השנה בפרס ע"ש יוספה מהווים סמל ודוגמא בעבודתם, כפיזיותרפיסטים, מנהלים, מורים ומדריכים, ובפעילותם הציבורית ומשלבים בינם באופן שמכבד את מורשתה של יוספה.

אנו מבקשים להודות לממליצים שהמליצו על שורה רחבה של מועמדים, כולם מצטיינים וכולם ראויים.

 

מנימוקי הממליצים:

אלי גבאי הוא איש של חזון ושל הגשמתו, הקדנציה הראשונה שלו ושל האיגוד המחודש, התאפיינה בהישגים שעד לפני 4 שנים היו נחשבים למדע בדיוני.!!

הוא מכהן כיו"ר ארגון הפיזיותרפיסטים בהסתדרות ובמסגרת זאת עובד ימים ולילות, ללא תמורה. ביצירתיות הוא הוביל להסכמי שכר פורצי דרך, ומעבר לשכר שהשתפר באופן חסר תקדים, התנהלותו וההכרה במקצוע ע"ב אישיותו והתנהלותו העניינית והמכובדת של אלי במהלך המו"מ הינה הישג ראוי לשבח. אלי הצליח להחזיר את הפיזיותרפיה בישראל אל שורות האיגוד העולמי, למלא תפקיד מרכזי בהקמת המועצה המקצועית העליונה, להשיג תשלום דמי חבר לעמותה וליצור קשרים מקצועיים חשובים עם ארגונים אחרים.

אלי עובד כפיזיותרפיסט מן השורה בבית החולים בילינסון. הוא מוצא זמן לכול : משפחה, עבודה ועבודה ציבורית שלא נראתה במחוזותינו מזה עשורים אם בכלל..

דניה חופי, פיזיותרפיסטית בכירה ומומחית בתחום הטיפול בחולה הנשימתי. דניה עומדת בראש היחידה לשיקום נשימתי בתל השומר ומקדמת את נושא הטיפול בחולה הנשימתי בארץ מזה שנים. דניה  מלמדת את ה נושא לסטודנטים ומעבירה קורסים לפיזיותרפיסטים מוסמכים. היא שותפה פעילה ומובילה בקבוצת העניין בתחום ומהוה למעשה עמוד תווך מרכזי בארץ בתחומה.

דניה מרצה במחלקה לפיזיותרפיה באריאל מזה שנים והיא זוכה להערכה רבה של הסטודנטים ושל עמיתיה.

איריס סנדר, סגנית למנהלת שירותי הפיזיותרפיה בביה"ח לוינשטיין מזה כ- 17 שנים, שותפה מרכזית בהתווית מדיניות, נורמות ונהלים של המחלקה וחברה בוועדות בין מקצועיות ב"כללית".

איריס חברה בוועדת הבחינות הארצית, של משרד הבריאות ומשמשת כמרצה מן החוץ בחוג לפיזיותרפיה במרכז האוניברסיטאי יו"ש באריאל בו היא זוכה להערכה רבה מצד סגל ההוראה והסטודנטים. במהלך השנים איריס לקחה חלק פעיל בפעילויות שונות של קבוצת העניין בנוירולוגיה ושל העמותה.

עשייתה העניפה של איריס מאופיינת בקודים של מצויינות, דבקות במטרה, התלהבות ואהבת המקצוע, היא מהווה סמל ודוגמה למקצועיות ומקצוענות לעשייה בלתי מתפשרת גם בתנאי שטח לא פשוטים, כל זאת לאורך שנות עשייה רבות מאד ללא סימני שחיקה או התעייפות כלשהם.

 

עבור לתוכן העמוד